در گزارش تولیدو اعلام شد؛

پیشنهاد تشكیل كمیسیونی مشترك جهت بررسی لایحه تجارت مطرح است

پیشنهاد تشكیل كمیسیونی مشترك جهت بررسی لایحه تجارت مطرح است

به گزارش تولیدو یک نماینده مجلس اظهار داشت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس معتقدند که چون لایحه تجارت دارای ماهیتی اقتصادیست باید در جریان بررسی آن شرکت داشته باشند.محمد حسین فرهنگی، سخنگوی هیئت رئیسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت لایحه تجارت اظهار داشت: بخش هایی از لایحه تجارت در مجلس دهم مورد بررسی قرار گرفت و تصویب گردید. شواری نگهبان ایراداتی به مواد تصویبی وارد کرده و خواهان ارسال یک جای تمام مواد لایحه تجارت شده است.
وی اضافه کرد: لایحه تجارت به سبب اینکه اعاده شده از شورای نگهبان است در اولویت بررسی دوباره در کمیسیون و صحن علنی مجلس قرار دارد.
فرهنگی با اشاره به درخواست های صورت گرفته در خصوص تشکیل کمیسیون مشترکی جهت بررسی مجدد لایحه تجارت، اظهار داشت: این مساله نظر کمیسیون اقتصادی و سایر کمیسیون های در رابطه با بخش تجارت است.
سخنگوی هیئت رئیسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس معتقدند که چون لایحه تجارت دارای ماهیتی اقتصادیست باید در جریان بررسی آن شرکت داشته باشند. سایر کمیسیون های اقتصادی مجلس هم این نظر را دارند که مورد قبول است.
منبع:

1399/11/15
18:07:50
0.0 / 5
1036
تگهای خبر: اقتصاد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
تولیدو