نرم افزاری برای كاهش هزینه های تحقیقات شركتهای دارویی

نرم افزاری برای كاهش هزینه های تحقیقات شركتهای دارویی

به گزارش تولیدو تعدادی از پژوهشگران یکی از شرکتهای دانش بنیان نرم افزاری برای کاهش هزینه های تحقیقاتی شرکتهای دارویی ارائه کرد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، علی حاجی ابراهیمی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات حوزه سلامت، پرونده های الکترونیک، مشاوره های آنلاین، نسخه های آنلاین و تبلیغات تخصصی در حوزه پزشکی و دارویی را همچون محورهای فعالیت این شرکت دانست و اظهار داشت: شرکتهای داروسازی برای آزمایش مواد و داروهای مختلف روی گیرنده ای که در درون بدن قرار دارد، گاهی هزینه های گزافی را متحمل می شوند، آنها مواد مختلفی را که معمولاً قیمت بالایی هم دارد، آزمایش می کنند تا ببینند گیرنده های درون بدن به کدام یک از این مواد و داروها، واکنش مناسبی نشان داده است.
وی افزود: بر این اساس این شرکت، نرم افزاری در این حوزه طراحی کرد تا به واحد تحقیقات شرکتهای دارویی کمک نماید تا هزینه بسیار کمتری را متحمل شوند و قبل از آغاز تحقیقات، بدانند که از کدام مواد و داروها استفاده کنند. این نرم افزار با یک چهارم قیمت پکیج های مشابه عرضه می شود.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، ابراهیمی تصریح کرد: تلاش کرده ایم به جای دریافت وجه برای خدمات این نرم افزار کار را به صورت برد برد درآوریم و خدمات دیگری از این شرکت ها دریافت نماییم. هم اکنون هم این شرکت، برنامه های متنوعی را برای طراحی چند نرم افزار مختلف در این عرصه، در دست اجرا دارد.
منبع:

1399/10/23
19:59:05
0.0 / 5
892
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تولیدو