مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان:

چهارهزار تن برنج به صورت كانتینری وارد بندر شهیدرجایی شده است

چهارهزار تن برنج به صورت كانتینری وارد بندر شهیدرجایی شده است

به گزارش تولیدو مدیركل بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: چهار هزار تن برنج به صورت كانتینری وارد بندر شهید رجایی شده است.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، علیرضا محمدی کرجی ران ظهر شنبه در نشست مشترک گمرک و بنادر برای رفع مشکلات واردات کالا از بنادر کشور با حضور وزیر صمت برگزار شد، ضمن عرضه گزارشی از میزان کالاهای اساسی وارد شده به بندر شهید رجایی عنوان کرد: بندر شهید رجایی بیشتر برای موضوعات کانتینری پیشبینی شده است.
وی ادادمه داد: زمانی که بار به صورت فله وارد بندر شهید رجایی می شود به لحاظ کاربری تعریف شده کانتینری نرم عملیات فله کاسته می شود.
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تاکید به اینکه الان چهار هزار تن برنج به صورت کانتینری وارد این بندر شهید رجایی شده است پیشنهاد کرد: بازرگانی دولتی به منظور کاهش توقف کشتی در لنگرگاه، کشتی ها کالاهای اساسی را به صورت کانتینر وارد این بندر کنند.
وی همینطور بر ضرورت تقویت ارتباط نرم افزاری با هدف تبادل اطلاعات بیشتر بین گمرگ و بنادر و سازمان تجارت تصریح کرد.
شایان ذکر است، در نشست بررسی موانع و مشکلات ترخیص کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید، نمایندگان مردم در مجلس، استاندار هرمزگان، نمایندگان گمرگات، نمایندگان دستگاه نظارت، نمایندگان وزارت صمت و بانک مرکزی هر یک به بیان دیدگاه های خود پیرامون این مورد پرداختند.
منبع:

1399/08/24
22:50:35
5.0 / 5
1341
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تولیدو