فرهنگی در جمع خبرنگاران:

شبكه تولید و توزیع كالا باید نظارت پذیر شود

شبكه تولید و توزیع كالا باید نظارت پذیر شود

به گزارش تولیدو سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از بررسی نحوه نظارت پذیر كردن شبكه تولید و توزیع كالاها و رفع معایب موجود به منظور بازگرداندن ثبات اقتصادی به بازار در جلسه غیرعلنی امروز مجلس اطلاع داد.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، محمد حسین فرهنگی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران توضیحاتی درباره جلسه غیرعلنی بامداد امروز عرضه کرد و اظهار داشت: این جلسه با حضور وزیر صمت برگزار گردید و تاکید نمایندگان آن بود که زنجیره تولید و توزیع کالا باید از شرایط خوبی برخوردار شود.
وی متذکر شد: در ایام اخیر مجلس جلسات بسیار خوبی در سطح وزرای اقتصادی و با حضور رؤسای کمیسیون ها برگزار کرده است که این جلسات آثار مثبتی بخصوص در بازار ارز داشته است.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جلسه غیرعلنی امروز مجلس بیشتر متمرکز بر مأموریت های وزارت صنعت، معدن و تجارت بود و در این نشست عنوان شد که معایبی در شبکه تولید و توزیع وجود دارد که باید مرتفع شود.
فرهنگی اضافه کرد: مشکلاتی که در زمینه ارز ۴۲۰۰ تومانی و همینطور گرانی نهاده های کشاورزی به وجود آمد، به علت این معایب بود و ما باید این معایب را مرتفع نماییم که دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.
وی تاکید کرد: برای آنکه این معایب رفع گردد، قرار شد تدابیری درباره شبکه توزیع و تولید اتخاذ شود تا نظارت پذیری افزایش یابد و در صورت تخلف، با خاطیان برخورد جدی صورت گیرد.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همینطور مجلس تابحال جلسات گوناگونی درباره مبحث فولاد برگزار کرده است و گزارشی هم در این حوزه تهیه شده که احتمالاً هفته آینده در صحن مجلس قرائت می شود.
فرهنگی اظهار داشت: همینطور برای حل مشکلاتی که در فولاد وجود دارد، نیازمند قانونگذاری هستیم که وزارت صمت هم امروز اعلام نمود که با مجلس شورای اسلامی در این حوزه همراهی خواهد نمود.

منبع:

1399/07/30
13:16:23
5.0 / 5
1405
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
تولیدو