در بزرگترین رویداد سرمایه گذاری استارتاپی كشور انجام شد

سرمایه گذاری ۷ میلیاردی برای ۳۰ استارتاپ موفق در سكوی پرتاب

سرمایه گذاری ۷ میلیاردی برای ۳۰ استارتاپ موفق در سكوی پرتاب

تولیدو: بگفته مدیر ارتباطات و رسانه ˮ100استارتاپˮ، در آخر یك روز رقابت بین 60 تیم استارتاپی در بزرگترین رویداد سرمایه گذاری استاتاپی كشور، 6 میلیارد و 700 میلیون تومان سرمایه گذاری حتمی شد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، از بین حدود ۷۰۰ طرح ارسال شده به این مجموعه استارتاپی، ۶۰ استارتاپ برای داوری نهایی انتخاب شده بودند که ۵۰ تیم از آنها به صورت حضوری و ۱۰ تیم دیگر به صورت مجازی داوری شدند و در نهایت رویداد سکوی پرتاب با معرفی ۳۰ استارتاپ موفق در جذب سرمایه به انتها رسید.
ارسلان باسلی زاده با بیان این که «۱۰۰استارتاپ به دنبال تشکیل زیرساختی برای تیم های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری است»، اظهار داشت: در همین راستا در این رویداد ۳۲ داور و منتور از مجموعه های مختلف استارتاپی حضور داشتند و ۲۱۷ داوری در یک روز رقم خورد.
وی با تاکید بر ضرورت حرکت هماهنگ و متحد برای کمک به استارتاپ ها در شرایط حاضر اظهار داشت: نه فقط در داوری و منتوری، بلکه در سرمایه گذاری هم از ظرفیت مجموعه های مختلف استفاده می نماییم، هم اکنون صندوق سرمایه گذاری این مجموعه با حضور ۶ مجموعه دیگر در حال فعالیت است.
مدیر ارتباطات و رسانه این رویداد در ادامه اضافه کرد: همین طور مجموعه های حاضر در رویداد می توانستند بر استارتاپ های خاص نیز سرمایه گذاری کنند، در رویداد سکوی پرتاب از جانب داوران حاضر ۷۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری صورت گرفت.

وی ادامه داد: قدم بعدی برای تیم های حاضر در رویداد سکوی پرتاب جذب نخستین نوبت سرمایه و ورود به پروسه شتابدهی است که این شتابدهی نیز با معرفی به شتابدهنده های همکار صورت می گیرد.
باسلی زاده در آخر اشاره کرد: "۱۰۰استارت آپ" آمادگی دارد با شتابدهنده های مختلف وارد همکاری شود و هم اکنون نیز با چند شتابدهنده در تهران و شهرستان ها در حال همکاری است.
منبع:

1399/06/29
15:05:04
5.0 / 5
1508
تگهای خبر: سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
تولیدو