دیدار سرپرست وزارت صمت با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)

دیدار سرپرست وزارت صمت با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)

به گزارش تولیدو در جلسه مشترك سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا، زمینه های همكاری مشترك در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش تولیدو به نقل از سپاه نیوز، در دیدار حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)، چارچوب های همکاری فی درخلال طرفین در حوزه های مختلف صنعتی و معدنی مورد بررسی و توافق قرار گرفت.

بر این اساس، مقرر شد تا قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در حوزه معدن، در بخش پهنه های اکتشافی و ژئوفیزیک هوایی با معاونت معدنی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی همکاریهای جدیدی را آغاز کند.

فعال کردن معادن غیرفعال هم همچون توافقات صورت گرفته میان معاونت امور معادن وزارت صمت و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) بود.

همینطور در بخش صنعت نیز، مقرر شد تا سرمایه گذاری های مشترکی از جانب قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه صنایع تک صورت گیرد.

علاوه بر این مقرر شد تا معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد ۱۰ رشته دارای اولویت به منظور تعمیق ساخت داخلی، کاهش ارزبری و استفاده از فناوری های نو، همکاریهای مشترکی را با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) آغاز کند.
1399/03/19
23:33:12
5.0 / 5
2662
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
تولیدو