رحمانی در گفت وگو با تولیدو:

نرخ گازوئیل افزایش نمی یابد

نرخ گازوئیل افزایش نمی یابد

به گزارش تولیدو وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح كرد كه امسال هیچ افزایش قیمتی در نرخ گازوئیل و هر كالای دیگری نخواهیم داشت.


رضا رحمانی در گفتگو با ایسنا، درباره برنامه دولت درباره قیمت گازوئیل اظهار نمود: همان گونه كه رئیس جمهوری گفتند دولت، دستگاه های دولتی و شبه دولتی هیچ افزایش قیمتی درباره گازوئیل و هر كالای دیگری نخواهند داشت.
وی در مورد این كه آیا احتمال افزایش نرخ گازوئیل در سال آینده وجود دارد؟ اظهار داشت كه باید در اینباره در زمان خودش بحث كرد. البته ماهیت شرایط گازوئیل با بنزین متفاوت می باشد. خود من حساسیتم نسبت به گازوئیل بیشتر است چون در حمل و نقل و كشاورزی و تولید اثرگذار است. مصرف گازوئیل بیشتر از بنزین بوده و بنابراین متناسب با آن درباره نرخ گازوئیل با حساسیت بیشتری تصمیم گیری خواهد شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد ورود مجلس شورای اسلامی به مبحث بنزین در بودجه سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: نمایندگان سیاست گذاری هایی خواهند كرد و از تجربیات آنها در تصمیم گیری استفاده خواهد شد.
رحمانی همینطور درباره ی روند نظارت بر قیمت كالاها برای پیشگیری از افزایش قیمت ها با اصلاح قیمت بنزین، اظهار نمود: در وهله اول باید بررسی كرد كه چه كسانی سبب ایجاد تاثیرات روانی درباره گرانی ها می شوند. ما از مردم می خواهیم همراهی كرده و تخلفات را به سامانه ها اطلاع دهند. در همین رابطه هم ما به وظیفه مان عمل كرده و برخوردهای لازم را انجام می دهیم. نمونه اقدامات این است كه در هفته جاری تعداد پرونده ها دو برابر شد كه این به معنای تشدید برخوردها است.
وی ادامه داد: متخلفان و كسانی كه كالاها را گران می كنند بدانند كه در این شرایط خاص به هموطنانشان ظلم می كنند. خودمان به خودمان ظلم نكنیم. بر فرض كه بازرس متوجه كار یكسری افراد نشود كه به خاطر منافع زودگذر خود فرصت پیدا كرده و كالایی را گران می كنند، ولی آن فرد باید به خدا جواب بدهد. نظر من این است كه باید بر سر در مغازه چنین متخلفی پلاكارد بزنند تا همه بدانند آن آدم خائن است و در شرایط سخت همراهی نكرده است. این مثلا زمان جنگ است كه كسی با دشمن همراهی می كند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح كرد كه ما وظیفه مان را انجام می دهیم و نظارت های لازم را خواهیم داشت.1398/09/05
15:06:20
5.0 / 5
4334
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
تولیدو