مصوبه شورایعالی استاندارد درباره پراید و پژو ۴۰۵

مصوبه شورایعالی استاندارد درباره پراید و پژو ۴۰۵

به گزارش تولیدو رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام نمود كه شب گذشته شورایعالی استاندارد زمان توقف تولید دو خودروی پراید و پژو ۴۰۵ را نهایی كرده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی كیفیت در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: برپایه تصویب شورایعالی استاندارد مقرر شد كه پراید از آغاز مرداد سال آینده و پژو ۴۰۵ از آغاز خرداد سال آینده دیگر تولید نشود.
به قول وی، این مورد به خودروسازان ابلاغ گردیده و این مصوبه اجرا می گردد.
رئیس سازمان استاندارد با بیان این كه خودروسازان می توانند با رعایت استاندارد خودرو های جدیدی را جایگزین این دو خودرو كنند، اظهار نمود: سازمان استاندارد ظرف شش ماه آینده گزارش جدیدی به شورایعالی استاندارد عرضه خواهد نمود تا نسبت به توقف تولید سایر خودرو های قدیمی هم تصمیم گیری شود.
پیروزبخت افزود: با عنایت به شرایط تحریم و محدودیت های كه خودروسازان داخلی با آن رو به رو هستند، نمی توان انتظار داشت كه ناگهان تعداد زیادی از خودرو های قدیمی تولیدشان متوقف شود و تلاش بر این است كه تصمیم گیری در این زمینه به شكلی پلكانی صورت گیرد.
وی ابراز امیدواری كرد تا آخر سال جاری هم یك جلسه شورایعالی استاندارد دیگر برگزار و تصمیم گیری درباره سایر خودرو ها هم صورت گیرد.1398/08/19
21:17:43
5.0 / 5
4289
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
تولیدو