تصاویر قاچاق ترانزیتی سوخت مربوط به گذشته است

تصاویر قاچاق ترانزیتی سوخت مربوط به گذشته است

تولیدو: رئیس ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز اظهار داشت: تصاویری كه از قاچاق سوخت به صورت ترانزیتی در فضای مجازی منتشر می شود مربوط به گذشته است.


علی مویدی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: برای كاهش و پیشگیری از قاچاق سوخت در استان سیستان و بلوچستان، نشستی با استاندار برگزار و تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ شد كه امیدواریم در جهت كاهش و به حداقل رسیدن قاچاق سوخت اثرگذار باشد.
وی در پاسخ به این سوال كه با عنایت به اینكه قاچاق سوخت نمی تواند مانند دیگر كالاها و توسط هر فردی صورت می گیرد و به نظر می آید این كار به صورت سیستماتیك و با حمایت برخی دستگاه ها انجام می شود، خاطرنشان كرد: در زمینه مبارزه و مقابله با قاچاق سوخت همه مسئولان عزم جدی دارند و هیچ دستگاه یا ارگان خاصی در این عرصه دست ندارد. همه نسبت به سرمایه مردم متعصب هستند تا از آن حفاظت و حراست كنند.
رئیس ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالا و ارز افزود: نیاز كشورهای همسایه خصوصاً پاكستان و افغانستان بر شدت قاچاق اضافه می كند اما رهكارهای مناسبی اتخاذ كردیم و برای مرزنشینان تعریف جدیدی داریم و تلاش می نماییم اگر سوختی هم خارج می شود، با هماهنگی و انضباط بخشی صورت گیرد كه راهكارهای آن با دستگاه های مسئول و متولیان مرزی در حال بررسی است.
مویدی تاكیدكرد: به دنبال آن هستیم كه با هماهنگی دولت، سوخت به قیمت خاصی به فروش برسد و حاصل آن هم برای مرزنشینان هزینه شود.
منبع:

1398/04/14
15:18:32
5.0 / 5
4960
تگهای خبر: دستگاه , فروش , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
تولیدو