حباب قیمت ها در حال فروكش كردن است

حباب قیمت ها در حال فروكش كردن است

تولیدو: استاندار ایلام اظهار داشت: دولت عزم جدی برای مقابله با گران فروشی دارد و حباب قیمت ها باز در همین راستا در حال فروكش كردن است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا، قاسم سلیمانی دشتكی عصر پنجشنبه در جمع مردم پهله بخش زرین آباد شهرستان دهلران به توطئه ها و تحریم های استكبار ضد نظام از بدو پیروزی انقلاب تابحال اشاره و تصریح كرد: حالا هم تحریم ها و جنگ روانی را دنبال و حباب دلار و افزایش قیمت ها ناشی از این مورد بود كه الان به همت مردم و مسئولان در حال فروكش و بازگشت قیمت ها هستیم و آمریكا در حال افول و عقب نشینی است.
وی با اشاره به صدور هفت قطعنامه پیش از برجام اضافه كرد: برجام دستاوردهای خوبی داشت و آن قطعنامه ها را باطل و اروپا را از آمریكا جدا و جای پای ما را در دنیا باز كرد.
استاندار ایلام در مورد fatf و اظهار نظرهای مختلف در این مورد خاطرنشان كرد: مبارزه با پولشویی و فساد مالی قانونی جهانی است و سبب شفافیت مالی است.
سلیمانی دشتكی بر لزوم پیروی از رهبری و قانون تصریح كرد و اضافه كرد: دوگانگی یعنی اینكه رئیس جمهور سابق هر چه دلش می خواهد بگوید و این اصلا خوب نیست و باید جلوی تخلف و مغایر قانون را گرفت.
وی با اشاره به راه اندازی ان جی ال و پتروشیمی دهلران و رایزنی برای تولید نیروگاه سیكل تركیبی اظهار داشت: مجوز ماده 56 برای ورود بخش خصوصی به جاده دهلران به مهران و اندیمشك دریافت شده و قسمتی از آن توسط راه و شهرسازی در حال اجراست و تونل كبیركوه به سرعت در حال انجام می باشد.
فرماندار دهلران در جمع مردم پهله اظهار داشت: روكش راه های پهله به بردی و كاور به زرین آباد، اتصال بخش به ملكشاهی با استفاده از پل بلوطستان و اتصال بخش به آبدانان با استفاده از خربزان، از سرگیری عملیات 10 كیلومتری مسیر چمسرخ پس از 15 سال تعطیلی با 50 میلیارد ریال اعتبار همچون برنامه های دولت برای توسعه این بخش است.
سید حسینعلی موسوی طرح پهله پرچینه با 200 میلیارد ریال را از دیگر پروژه های این بخش برشمرد و اظهار داشت: تكمیل این طرح نیازمند 50 میلیارد ریال بوده كه شروع عملیات آن از دستاوردهای سفر قبلی استاندار به شهرستان است.
مدیركل راه و شهرسازی استان ایلام هم در این بازدید اظهار داشت: بودجه راه اندازی جاده در بودجه 98 گنجانده و 80 میلبارد ریال برای آن جذب شده و 10 كیلومتر آن بزودی شروع می گردد.
مدیر جهاد كشاورزی هم با اشاره به هزینه 150 میلیارد ریالی در پروژه پهله پرچینه اظهار داشت: 840 هكتار تحت پوشش این پروژه است كه تا آخر سال مالی 97 بهره برداری می گردد.
مدیر عامل گاز استان هم اظهار داشت: گاز رسانی به بخش پهله تا آخر تیرماه سال آینده انجام می گردد.
مدیرعامل آب آشامیدنی شهری خاطرنشان كرد: یك میلیارد ریال برای شبكه اب شهری پهله در نظر گرفته شده است.
نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی هم در سخنانی با اشاره به اعتبارات ابلاغی 200 میلیارد ریالی حوزه راه های استان اظهار داشت: 25 درصد این اعتبار یعنی 45 میلیار ریال این اعتبار در بخش زرین آباد شامل 36 میلیارد ریال برای چمسرخ و 9 میلیارد برای آسفالت راه خربزان است.
7175/6119


1397/09/23
12:37:17
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: تولید , فروش , قیمت , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
تولیدو