وزیر جهاد كشاورزی وارد خراسان جنوبی شد

وزیر جهاد كشاورزی وارد خراسان جنوبی شد

تولیدو: وزیر جهاد كشاورزی به منظور بهره برداری و بازدید از طرح های بخش كشاورزی خراسان جنوبی روز جمعه وارد این استان شد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، امروز جمعه ۱۸ آبان، سید محمود حجتی، به همراه هیاتی از مدیران ارشد این وزارتخانه بدو ورود به بیرجند مورد استقبال معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی و نمایندگان مردم در مجلس قرار گرفت.

وزیر جهاد كشاورزی در این سفر دو روزه از مزرعه پرورش گل رز هزار دستان در بیرجند بازدید می كند و بعد از بازدید مجتمع كشت و صنعت سربیشه به منظور افتتاح آبیاری زیر سطحی ۷۲ هكتاری اسماعیل آباد به شهرستان نهبندان سفر خواهد نمود.
طبق برنامه ریزی انجام شده حجتی در دومین روز سفرش برای بازدید از مزرعه خارشتر شركت پیوند خاوران بعنوان اولین مزرعه الگویی در سطح كشور به شهرستان قاینات می رود و در ادامه از كارخانه تروند زعفران این شهرستان هم بازدید می كند.
افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار شركت سهامی زراعی اسلام آباد قاین و بازدید از شركت سهامی زراعی خضری از دیگر برنامه های وزیر جهاد كشاورزی در دومین روز سفر به خراسان جنوبی خواهد بود.
حجتی همینطور روز شنبه (۱۹ آبان ماه) با سفر به شهرستان های فردوس و بشرویه به ترتیب از پروژه های پرورش بز سانن و پروژه های آبخیزداری صندوق توسعه ملی بازدید می كند.

افتتاح همزمان پروژه تجهیز و نوسازی اراضی در سطح ۸۰۰ هكتار و بازدید از كارخانه سبزی خشك كنی و تولید عرق های اكسیر طبس از برنامه های آخرین روز سفر وزیر جهاد كشاورزی به استان خراسان جنوبی خواهد بود.
1397/08/18
22:56:27
5.0 / 5
5170
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
تولیدو