بازدید كننده گرامی از صبر و شكیبایی شما سپاسگزاریم!

بازدید كننده گرامی از صبر و شكیبایی شما سپاسگزاریم!

تولیدو: در حالیكه از جانب شركت خودروسازی سایپا اعلام گردید از ساعت 10 بامداد امروز ثبت نام بیش از 50 هزار خودرو به صورت اینترنتی آغاز می گردد اما تلاش ها برای ثبت نام متقاضیان با مشكلاتی همراه می باشد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، طبق اعلام این شركت در این طرح محصولات خانواده پراید، تیبا، ساینا و وانت نیسان با قیمت زمان تحویل خودرو، عرضه خواهند شد اما متقاضیان ظاهرا با مشكلاتی در این راه مواجه اند.
خبرنگار ایسنا با حضور در یكی از نمایندگی ها شاهد حضور متقاضیانی بود كه از مشكلات سایت ثبت نام و عدم نمایش صفحه خرید یا قطعی آن در حین انجام ثبت نام گلایه كردند.
در حال حاضر از ساعتی پیش این طرح فروش كه صرفاً به صورت اینترنتی است شروع شده اما ظرف یك دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام رسید.
بررسی ها نشان داده است كه هیچ یك از متقاضیان خرید این خودروها، نتوانسته اند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و شركت سایپا اعلام نموده متقاضیان در مرحله بعدی می توانند نسبت به خرید اینترنتی خود اقدام نمایند.
بر همین اساس در جدیدترین اطلاعیه هم در این سایت مرحله بعدی پذیرش ساعت 11: 15 اعلام شده است. در این نوشتار آمده است: "بازدیدكننده گرامی به علت حجم بالای مراجعات، مرحله بعدی پذیرش راس ساعت 11: 15 صورت خواهد گرفت. از صبر و شكیبایی شما سپاسگزاریم."
اما بازهم رجوع به سایت نشان داده است كه سایت پذیرنده خارج از دسترس است و متقاضیان نمی توانند برای خرید اقدام نمایند و از مرحله پنجم پذیرش در سایت 11: 30 اطلاع داده شده است!
براساس شرایط اعلام شده كسانی كه در ۱۸ ماه گذشته از این شركت مبادرت به خرید خودرو كرده اند امكان خرید در این طرح را نخواهند داشت.
همچنین هر كد ملی تنها امكان ثبت نام یك دستگاه خودرو را داشته و برای جلوگیری از واسطه گری خودروهای مذكور فاقد امكان صلح و انتقال به غیر است. ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال هم در این طرح امكان پذیر نخواهد بود.1397/06/14
13:39:29
5.0 / 5
5494
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
تولیدو