لبیك وزیر صنعت، معدن و تجارت در حمایت از كالای ایرانی:

اكسیر حیات بخش اقتصاد ایران توجه به تولید ملی است

اكسیر حیات بخش اقتصاد ایران توجه به تولید ملی است

تولیدو: محمد شریعتمداری اظهار داشت: سال ۱۳۹۷ را با همكاری همه تولیدگران، به سال كار و تلاش مجاهدانه در صیانت از تولید ملی و ارتقای سطح كمی و كیفی آن و سال فتح بازارهای هدف، برای جذب و نفوذ كالای ایرانی بدل خواهیم ساخت تا انشاالله ˮخرید كالای ایرانی انتخاب پر افتخار برای همه ایرانیانˮ، پایدارتر و استوارتر باقی بماند.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری با صدور پیامی به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب لبیك گفت و ادامه داد: محضر مبارك رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای مدظله العالی سلام علیكم پیام مسرت بخش و امید آفرین حضرت مستطاب عالی در اعلام سال ۱۳۹۷ بنام سال پشتیبانی از كالای ایرانی و تولید ملی بارقه امید را یكبار دیگر در دل همه دلسوزان ملك و ملت زنده كرد.
نام امسال برای همه صنعتگران و كارآفرینان و سرمایه گذاران ایرانی نوید بخش افقی روشن است. بی گمان اكسیر حیات بخش اقتصاد ایران هم اكنون و تا اخر، توجه همگان به افزایش وزن و كیفیت تولید ملی ایران اسلامی است. در سایه این حمایت ملی و بوجود آوردن بستر و زمینه مناسب برای سرمایه گذاری جدید و حفظ سرمایه گذاری های موجود با عنایت به بازسازی و نوسازی و رقابتی ساختن آنها می توان به آینده كشور و اشتغال پایدار و منافع ملی ایران، احساس نشاط و سرزندگی جوانان میهن، رضایت مصرف كنندگان، امید بست.
اینجانب به عنوان سرباز كوچك ملت ایران در نگهبانی از تولید صنعتی و معدنی و گسترش آن با بكارگیری سیاست های مناسب تولیدی و تجاری این پیام امید آفرین را لبیك گفته و اطمینان می دهم وزارت صنعت معدن و تجارت در چارچوب سیاست های كلان نظام در اقتصاد مقاومتی برای تحقق این امر از هیچ كوششی فروگذار نخواهد كرد و سال ۱۳۹۷ را به فضل الهی با همكاری همه تولیدگران متعهد و متخصص و جوانان دانشمند و نهادهای دانش بنیان و همكاری جانانه سایر قوا و مرزبانان مرزهای طبیعی و گمركی كشور و سایر همكارانم در دولت، به سال كار و تلاش مجاهدانه در صیانت ازتولید ملی و ارتقای سطح كمی و كیفی آن و سال فتح بازارهای هدف، برای جذب و نفوذ كالای ایرانی بدل خواهیم ساخت.1397/01/02
11:14:46
5.0 / 5
4641
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
تولیدو