متخلفان صنفی در خلخال یك میلیارد و 395 میلیون ریال جریمه شدند

متخلفان صنفی در خلخال یك میلیارد و 395 میلیون ریال جریمه شدند

تولیدو: اردبیل- فرماندار خلخال اظهار داشت: امسال صاحبان واحدهای صنفی متخلف وقاچاقچیان كالا دراین شهرستان با تشكیل و رسیدگی 267پرونده یك میلیاردو 395 میلیون ریال جریمه شدند.


به گزارش تولیدو به نقل از ایرنا، فریدون بابایی روز چهارشنبه در جلسه كمسیون نظارت خلخال اضافه كرد: با عنایت به قرار گرفتن در آستانه سال نو وپیش بینی و ورود هزاران توریست به شهرستان انتظار می رود كه كنترل، بازرسی ونظارت بر بازار در روزهای تعطیلات بدون وقفه صورت گیرد.
در این جلسه حجت مددی رییس اتاق اصناف خلخال هم با اشاره به اینكه هم اكنون 10 درصد از مجموع اصناف وبازاریان این شهرستان فاقد پروانه فعالیت صنفی هستند اظهار داشت: اتاق اصناف برای سه هزارو 500 واحد صنفی دراین شهرستان پروانه فعالیت صنفی صادر كرده ودر عین حال 350 واحد صنفی فاقد پروانه كسب هم در خلخال فعالیت دارند.
وی بیان كرد: راه اندازی و فعالیت سه فروشگاه زنجیره ای كوروش، المهدی و همشهری در شهر خلخال كه فاقد مجوزهای لازم برای فعالیت و مغایر با قوانین نظام صنفی است باعث اعتراض اغلب كسبه وبازاریان این شهر شده است.
وی اظهار داشت: با عنایت به اینكه مجوز فعالیت این فروشگاه ها از جانب مركز كشور صادر می شود، توقف فعالیت آنها ویا هرگونه دخالت در بازرسی و نظارت بر نحوه عملكرد آنها هم خارج از حیطه وظایف قانونی اتاق اصناف خلخال است.
در این جلسه با تقدیر از تلاش چند ساله بقیت الله بابایی رییس سابق اداره صنعت، معدن وتجارت خلخال خانم تهمینه نظیری بعنوان سرپرست جدید این اداره معرفی گردید.
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.


1396/12/23
14:31:48
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: اصناف , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
تولیدو