جزئیات توزیع میوه شب عید

جزئیات توزیع میوه شب عید

به گزارش تولیدو، جزئیات توزیع سیب و پرتقال تنظیم بازاری در میادین میوه و تره بار شهر تهران اعلام گردید.به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا مقدسی زاده _ مدیر بهره برداری سازمان میادین میوه و تره بار تهران با بیان این خبر اضافه کرد: از سه شنبه ( ۲۳ اسفند) در تهران و میدان مرکزی، توزیع میوه تنظیم بازاری شب عید شروع شد و توزیع این میوه هم در میادین ۲۲ گانه شهر تهران با نرخ مصوب شروع شده است.

وی اضافه کرد: قیمت هرکیلو پرتقال تنظیم بازاری ۱۴هزارو۹۰۰ تومان، سیب قرمز ۲۰ هزارتومان و سیب زرد هم ۲۲ هزارتومان تعیین شده است.

در این راستا مرتضی معتمد_معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی با اشاره به اینکه ۱۶۲۵ نقطه جایگاه عرضه میوه در سطح کشور داریم، اظهار داشت: حدود ۹۰ درصد میوه های تنظیم بازاری شب عید را در ایام ۲۷، ۲۸، ۲۹ عرضه می نماییم و مابقی هم ۴ روز پس از عید عرضه خواهد شد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، افزود: قیمتها در هر استان متفاوت می باشد و حداقل ۱۰ درصد زیر قیمت روز میوه مشابه در بازار عرضه خواهد بود.

معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی خاطرنشان کرد: از کیفیت میوه ها راضی هستیم. یک مورد در یکی از سردخانه ها گزارش شده بود که بلافاصله در کمیته راهبری دستور بررسی داده شد.

منبع:

1401/12/26
23:48:46
5.0 / 5
192
تگهای خبر: بازار , سازمان , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
تولیدو