مدیرعامل شركت سنگ آهن مركزی ایران:

پیمانکار کارخانه آهن اسفنجی انتخاب گردید

پیمانکار کارخانه آهن اسفنجی انتخاب گردید

به گزارش تولیدو، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ابلاغ اجرای پروژه ساخت کارخانه آهن اسفنجی در مدت کوتاهی اطلاع داد و اظهار داشت: با راه اندازی این کارخانه، زمینه اشتغال بیشتر از 1000 نفر فراهم می شود.به گزارش تولیدو به نقل از روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، مجتبی حمیدیان بامداد امروز در جلسه کمیسیون معاملات که برای معرفی پیمانکار پروژه راه اندازی کارخانه آهن اسفنجی برگزار شد با بیان این مطالب اظهار نمود: کمیسیون معاملات و کمیته های وابسته به آن در یکی دو ماه گذشته روزهای پرکاری برای انتخاب پیمانکار پروژه کارخانه آهن اسفنجی داشتند که خوشبختانه با برگزاری مناقصه، بررسی امتیازات و سپری شدن روال قانونی امروز پیمانکار اصلی این پروژه مشخص و اعلام گردید.
وی اضافه کرد: امیدواریم با سپری شدن مراحل قانونی و دریافت ضمانت نامه های مربوطه طی هفته های آتی شروع عملیات اجرایی به پیمانکار ابلاغ گردیده و پروژه وارد فاز اجرایی شود.
حمیدیان با تکیه بر این که تلاش داریم عملیات اجرایی پروژه راه اندازی کارخانه آهن اسفنجی قبل از پایان سال کلید بخورد اظهار داشت: فرآیند تکمیل این پروژه ۳۶ ماهه است و امیدواریم این طرح در زمانی مناسب به پایان برسد.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی افزود: این پروژه در ادامه تکمیل زنجیره خطوط فعالیتی ماست و ارزش افزوده بالایی به محصولات اضافه می کند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد این کارخانه سودآوری، بقا و توسعه شرکت را تضمین می نماید اظهار داشت: راه اندازی این کارخانه می تواند زمینه اشتغال بیشتر از یکهزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم را فراهم کندو پروژه ها و کسب و کارهای در رابطه با آن هم باعث توسعه مشاغل دیگر در منطقه خواهد شد.
گفتنی است مناقصه طرح راه اندازی کارخانه آهن اسفنجی در دو مرحله انجام شد که در مرحله اول ارزیابی کیفی پیمانکاران مورد بررسی قرار گرفت و در مرحله دوم پیشنهادات فنی و مالی شرکت ها دریافت شد و بعد از بررسی و ارزیابی ۶ شرکت حائز شرایط تشخیص داده شدند.


1401/11/08
11:58:34
5.0 / 5
211
تگهای خبر: شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
تولیدو