۱۰ مدل موتور هوندا برقی وارد بازار خواهد شد

۱۰ مدل موتور هوندا برقی وارد بازار خواهد شد

به گزارش تولیدو، هوندا موتور امروز سه شنبه اعلام نمود که می خواهد بیشتر از ۱۰ مدل موتورسیکلت برقی را بعنوان بخشی از هدف سازنده ژاپنی برای دستیابی به بی طرفی کربن برای موتورسیکلت ها تا دهه ۲۰۴۰ در سه سال آینده در سرتاسر جهان عرضه نماید.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، هوندا، که بر تجارت جهانی موتورسیکلت تسلط دارد، با چالش هایی در تغییر مسیر به سمت الکتریکی، با موتورسیکلت های بسیار محبوب در اقتصادهای درحال توسعه مواجه می باشد.
به قول این سازمان، حرکت به سمت الکتریکی امکان دارد به معنای وسایل نقلیه سنگین تر و قیمت های بالاتر باشد و موانعی را برای ورود مصرف کنندگان در بازارهای درحال توسعه ایجاد نماید.
هوندا در اطلاعیه ای اعلام نمود که می خواهد تا سال ۲۰۲۵ بیشتر از ۱۰ مدل الکتریکی جدید معرفی نماید و فروش سالانه یک میلیون موتورسیکلت برقی را در پنج سال آینده هدف قرار داده است.
این شرکت همینطور می خواهد تا سال ۲۰۳۰ سالانه ۳.۵ میلیون موتورسیکلت برقی یا حدود ۱۵ درصد از کل فروش را داشته باشد. این شرکت افزود که موتورسیکلت های برقی خویش را به باتری های حالت جامد مجهز خواهد نمود که هم اکنون در دست توسعه هستند.
به گزارش رویترز، این شرکت اعلام نمود که همراه با فشار به سمت تولید الکتریکی، تولید موتورهای احتراق داخلی در موتورسیکلت های خویش را متوقف نخواهد کرد. در عوض، روی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از موتورها و معرفی مدلهای سازگار با سوخت های کربن خنثی کار می کند.1401/06/22
09:55:48
5.0 / 5
173
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
تولیدو