مدیرعامل شركت عنوان كرد

آمادگی برای اجرای طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان

آمادگی برای اجرای طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان

خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن اشاره به طرح توسعه این شرکت اظهار داشت: ۲۰ درصد از زیرساخت این طرح انجام شده و در صورت رضایت سهامداران این آمادگی را داریم تا شروع این طرح را آغاز نماییم.امین آسیابان امروز( ۲۳ دی ماه) در نشستی که با حضور رئیس و اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، رئیس صندوق بازنشستگی کشور و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور در شرکت فولاد اکسین برگزار شد، اظهار نمود: کارخانه نورد فولاد اکسین در ایران و خاورمیانه منحصر بفرد و تنها تولید کننده ورق های عریض فولاد در این منطقه بوده و جزو ۱۰ کشور برتر تولید کننده ورق های عریض در دنیا است.

وی اضافه کرد: محصولاتی که این کارخانه تولید می کند شامل ورق های مورد استفاده در کشتی سازی، سوله سازی، خطوط انتقال نفت و گاز و پتروشیمی ها و نظایر آن بوده و تنوع تولیدی بسیار بالایی را دارد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن اشاره به موارد مصرف محصولات تولیدی این شرکت، اظهار داشت: ۵۳ درصد محصولات تولیدی این شرکت در خطوط انتقال نفت و گاز، بیشتر از ۳۰ درصد در ارتباط با شرکتهای تولیدی محفظه سازی مخازن تحت فشار نفت و گاز و حدود ۱۰ درصد در حوزه مصالح ساختمانی استفاده می شود.

آسیابان با اشاره به اینکه ۷۰ درصد از کارکنان بین ۳۱ تا ۴۰ سال سن دارند، اظهار داشت: فولاد اکسین هم اکنون برای حدود یک هزار و ۴۰۰ نفر اشتغال مستقیم بوجود آورده که یک هزار نفر از این تعداد به صورت قرارداد مستقیم با شرکت و حدود ۴۰۰ نفر آنها با پیمانکاران مشغول به کار هستند.

وی ضمن اشاره به تبدیل وضعیت کارکنان خا ایثارگر بیان نمود: برای افزایش میزان رضایتمندی و تعهد کاری کارکنان طرح طبقه بندی مشاغل انجام و تبدیل وضعیت کارکنان خانواده شهدا و ایثارگران، اجرا و صندوق رفاه هم در شرکت بوجود آمده است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن اشاره به میزان تولید این شرکت اظهار داشت: از سال ۸۸ تا ۱۴۰۰ میزان تولید سالانه شرکت حدود ۷۰۰ هزار تُن بوده و ظرفیت اسمی آن یک میلیون و ۵۰ هزار تن است.

آسیابان با درخواست از کمیسیون اجتماعی مجلس و سهامداران برای موافقت با اجرای طرح توسعه و تکمیل زنجیره تولید فولاد این شرکت اظهار نمود: این طرح برای یکهزار نفر به صورت مستقیم و برای ۲۳ هزار نفر غیر مستقیم اشتغال بوجود می آورد.

وی افزود: ۲۰ درصد از زیرساخت این طرح انجام شده و در صورت رضایت سهامداران این آمادگی را داریم تا شروع این طرح را آغاز نماییم.
1400/10/24
12:09:06
5.0 / 5
281
تگهای خبر: تولید , رفاه , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
تولیدو