معاون تولید شركت زامیاد:

تولید خودرو های تجاری سبك در زامیاد از 30 هزار دستگاه عبور كرد

تولید خودرو های تجاری سبك در زامیاد از 30 هزار دستگاه عبور كرد

به گزارش تولیدو معاون تولید شرکت زامیاد اظهار داشت: شرکت زامیاد توانست تا دوم بهمن ماه امسال، بیش از 30 هزار دستگاه انواع خودرو های تجاری سبک تولید نماید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، ایرج خسروداد گفت: شرکت زامیاد توانست تا دوم بهمن ماه امسال، بیش از ۳۰ هزار دستگاه انواع خودرو های تجاری سبک تولید نماید. این شرکت همزمان با فعال سازی ظرفیت های موجود تولید و تعامل پیوسته با شرکت های تامین کننده قطعات، توانست در بخش خودرو های تجاری سبک ۳۰ هزار دستگاه انواع محصولات سبک تجاری را تا دوم بهمن سال ۹۹ تولید نماید.
معاون تولید شرکت زامیاد ثبت این تعداد از تولید انواع وانت در شرکت زامیاد را در شرایطی دانست که تحریم و اپیدمی بیماری کرونا، خیلی از برنامه های در نظر گرفته شده در فرآیندهای تامین، پشتیبانی و مالی را با چالش جدی روبرو کرده است.
خسروداد همین طور اشاره کرد: شکستن رکورد تولید روزانه و ماهانه، قسمتی از برنامه جامع تولید این شرکت بود که در سال جهش تولید و با حمایت ها و تدابیر مدیریت ارشد گروه سایپا و همدلی و تلاش مجموعه همکاران زامیاد تحقق یافت.
معاون تولید شرکت زامیاد در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت به همراه حفظ و ارتقا تیراژ تولید، توجه به ارتقا استاندارد ۸۵ گانه خودرو و افزایش کیفیت محصولات خودرا بعنوان یک اصل مهم دانسته است، اشاره کرد: برای تحقق این امر مهم، ارتباط و تعامل با سازمان ها و نهادهای نظارتی همچون سازمان ملی استاندارد و سازمان و محیط زیست را بسط و گسترش داده است.
خسروداد با تاکید بر اینکه شرکت زامیاد علاوه بر افزایش داخلی سازی محصولات خود، اقدامات مهمی در حوزه های توسعه محصول و فروش محصولات خود در دستور کار دارد، تصریح کرد: افزایش سبد محصولات خود در انواع سگمنت ها خصوصاً در حوزه خودرو های سبک تجاری و ارائه شیوه های متنوع فروش، قسمتی از برنامه ریزی این شرکت همزمان با افزایش تولید تا آخر سال جاری می باشد.
معاون تولید شرکت زامیاد در خاتمه تصریح کرد: این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تولید انواع خودرو های تجاری همیشه نقش به سزایی در توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده ای، مسافری و عمومی کشور داشته است و این امیدواری می رود که باتوجه به استراتژی کلان در نظر گرفته شده در مجموعه گروه خودروسازی سایپا و شرکت زامیاد، میزان سهم بازار این شرکت در حوزه خودرو های تجاری افزایش یابد.


منبع:

1399/11/11
22:06:46
0.0 / 5
1037
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
تولیدو