عضو اتحادیه واردكنندگان نهاد های دام و طیور:

بانك كشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

بانك كشاورزی تنها نهاد منتفع از سامانه بازارگاه است

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران اظهار داشت: بانک کشاورزی تنها نهادی است که از کارهای سامانه بازارگاه منتفع می شود.به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، محمد مهدی نهاوندی با بیان این مطلب اظهار نمود: انحصار در درگاه پرداخت تراکنش های بانکی سامانه بازارگاه موجب ایجاد انتفاع ویژه و خاص برای بانک کشاورزی شده است.

وی اضافه کرد: ایجاد امتیاز ویژه برای بانک کشاورزی بوسیله تراکنش های مالی سامانه بازارگاه علاوه بر مغایرت با مقررات ضد انحصار در کشور شرایط غیر رقابتی برای اصلاح و توسعه این سامانه را نیز به همراه داشته است.

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران افزود: متاسفانه بنابر اطلاعات موجود، طراحی اولیه نرم افزار سامانه بازارگاه متعلق به بانک کشاورزی بوده و بنا بر ارتباطات این بانک با وزارت جهاد کشاورزی شرایط انحصاری و رانتی برای این موسسه مالی در امتداد استفاده ویژه از تراکنش های مالی در سامانه بازارگاه به وجود آمده است.

براساس اعلام اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران، نهاوندی با تاکید براینکه وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچگونه توجیه منطقی بر تداوم شرایط انحصاری سامانه بازارگاه برای بانک کشاورزی تاکید دارد، اشاره کرد: متاسفانه دستگاه های مسئول هم به این وضعیت غیر قابل قبول توجه لازم را نداشته اند. این درحالی است که وارد کنندگان و دامداران و مرغداران همچنان با ایرادات این نرم افزار مواجهند.
1399/11/10
23:55:06
0.0 / 5
973
تگهای خبر: بازار , دستگاه , كشاورزی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
تولیدو