واگذاری غرفه های رایگان به تشكل ها در نمایشگاه مجازی ایران

واگذاری غرفه های رایگان به تشكل ها در نمایشگاه مجازی ایران

به گزارش تولیدو معاون استانها و تشکل های اتاق ایران اعلام نمود: حضور اتاق های استانی و تشکل های اقتصادی در اولین نمایشگاه مجازی ایران رایگان است و اعضای آنها نیز از تخفیف 15 درصدی برای حضور در نمایشگاه بعنوان غرفه دار برخوردار خواهند بود.


به گزارش تولیدو به نقل از اتاق تجاری ایران، معاون استانها و تشکل های اتاق ایران با اشاره به اینکه نمایشگاه های مجازی در وضعیت امروز، پویایی اقتصادهای را درپی دارند، ابراز کرد: انتشار ویروس کرونا، کسب وکارها را نه فقط در ایران که در تمام کشورها تحت تاثیر قرار داده است. قرنطینه های طولانی مدت باعث شده تا کارهای اقتصادی به سمت استفاده از ابزارهای آنلاین جلو برود تا از تبعات اقتصادی ناشی از این پاندمی بکاهد.
مظفر علیخانی با اعلان اینکه همزمان با انتشار ویروس کرونا، تمامی رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین المللی رو به تعطیلی گذاشت، اشاره کرد: ابتکار فعالان حوزه فناوری در دنیا، بستری را برای برگزاری این رویدادها به صورت آنلاین فراهم کرد؛ به شکلی که نمایشگاه هایی که قبل از این به صورت فیزیکی برپا می شدند، به سمت برگزاری آنلاین پیش رفتند.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه مجازی ایران حاصل تلاش تشکل های بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق ایران است، اظهار داشت: این نمایشگاه که از ۵ تا ۲۰ اسفندماه امسال برگزار می شود، با حمایت اتاق ایران و بر روی پلت فرم اختصاصی مطابق با استانداردهای روز دنیای دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده است. این نمایشگاه تجربه جدیدی برای فعالان اقتصادیست تا بتوانند کسب و کارهای خودرا به صورت آنلاین به مخاطبان داخلی و خارجی معرفی کنند.
معاون استانها و تشکل های اتاق ایران به بخش هایی که در این نمایشگاه حضور دارند اشاره نمود و اظهار داشت: در نمایشگاه مجازی ایران فعالان اقتصادی می توانند در بخش های تجاری، صادرات، صنعت، معدن، کشاورزی و صنایع غذایی، دانش بنیان و خدمات حضور یابند. همین طور فعالان اقتصادی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر، اقتصاد سلامت و اقتصاد ورزش نیز می توانند در این نمایشگاه حضور یابند.
علیخانی درباب حضور بازدیدکنندگان خارجی در این نمایشگاه نیز عنوان کرد: معاونت بین الملل اتاق ایران نیز بواسطه هماهنگی با سفارت خانه های ایران در خارج از کشور، سفارتخانه های سایر کشورها در ایران، اتاق های مشترک و اتاق های تجاری سایر کشورها از بازدیدکنندگان خارجی در این نمایشگاه دعوت به عمل آورده است. بدین جهت جامعه بازدیدکنندگان این نمایشگاه بین المللی هستند.
علیخانی در آخر اظهار داشت: این نمایشگاه می تواند میعادگاه بزرگ فعالان اقتصادی ایران باشد و پتانسیل های اقتصادی کشور را در شرایطی که صادرات غیرنفتی از ضرورت های اقتصاد ایران به شمار می آید، برای بازدیدکنندگان خارجی به نمایش بگذارد.
منبع:

1399/11/10
14:46:48
0.0 / 5
868
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
تولیدو