فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران:

توجه ویژه سایپا به سلامت نیروی انسانی خود ستودنی است

توجه ویژه سایپا به سلامت نیروی انسانی خود ستودنی است

رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران، فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران و تعدادی از کادر بهداشت و درمان شهر تهران در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی از شرکت سایپا بازدید نمودند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، با هدف کنترل و مدیریت کارهای بهداشتی در مراکز صنعتی و بزرگ، رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران، فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران و تعدادی از کادر بهداشت و درمان شهر تهران در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی از شرکت سایپا بازدید کرده و از عملکرد این شرکت در اجرای پروتکل های بهداشتی و مبارزه با شیوع ویروس کرونا تقدیر کردند.
علیرضا زالی در این بازدید ضمن تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز صنعتی و دارای نیروی انسانی زیاد اظهار داشت: عملکرد مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و مهار ویروس کرونا و همین طور تلاش شبانه روزی برای قطع زنجیره انسانی این بیماری قابل تقدیر است.
وی اضافه کرد: سال قبل و در ابتدای شیوع ویروس کرونا و کمبود شدید مواد ضدعفونی کننده و ماسک بهداشتی، گروه سایپا باتوجه به رسالت مسئولیت های اجتماعی خود، خطوط تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده را به صورت رایگان و عام المنفعه جهت رفع نیاز پرسنل خود، مراکز درمانی و سایر ارگان ها راه اندازی نمود و همچنان تا امروز شاهد این اقدام باارزش در شرکت های سایپا آذین و طیف سایپا هستیم.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران همکاری هدفمند سایپا در کنترل کرونا در ماه های اخیر را یک حرکت جهادی دانست و اظهار داشت: این واحد صنعتی در شرایطی وارد همکاری با وزارت بهداشت در مبارزه با بیماری کرونا شد که همانند سایر خودروسازان با مشکلات گوناگون دست به گریبان بود اما با تلاش شبانه روزی خود توانست دستاوردهای مختلفی را کسب کند.
وی اضافه کرد: سایپا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی موفق شد تا برنامه تولیدی خودرا فعال نگاه دارد و با تهیه مستنداتی از کارهای بهداشتی این مجموعه به ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت الگوی موفقی را پایه ریزی و جهت بهره برداری به سایر مراکز صنعتی ارائه نمود.
رئیس ستاد مبارزه با کرونا تهران تعطیل نشدن مراکز صنعتی را دغدغه ای مهم دانست و اظهار داشت: باتوجه به اهمیت اقتصادی برخی مراکز و باتوجه به ضرورت سهولت انجام تست کارکنان، به ستاد ملی کرونا پیشنهاد اختصاص سهمیه ای منطقی از مراکز سلامت را داده ایم.
همچنین در این بازدید سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت ارشد گروه سایپا در امتداد مبارزه با بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع آن اظهار داشت: توجه ویژه به سلامت کارکنان و صیانت از نیروی انسانی توسط سایپا امری ستودنی است و حرکت جهادی این واحد صنعتی در امتداد قطع زنجیره انسانی و ممانعت از شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه می تواند بعنوان الگو مدنظر قرار گیرد.
وی اضافه کرد: واحدهای صنعتی بزرگ جمعیت قابل توجهی دارند و چنانچه در وضعیت فعلی به کارکنان آموزش های لازم در جهت چگونگی مهار و رعایت پروتکل های بهداشتی داده شود شاهد حضور سفیران سلامت و صیانت از کانون خانواده در سطح جامعه خواهیم بود که بطور قطع این امر در گروه سایپا صورت گرفته است.
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ بر ضرورت همکاری همگانی با ستاد ملی کرونا اصرار کرد و اظهار داشت: بسیج محله با ستاد ملی کرونا همکاری خوبی داشته است پس گروه سایپا می تواند باتوجه به تعداد پرسنل زیاد خود و در امتداد یاری رساندن هرچه بهتر به جهادگران عرصه مبارزه با کرونا با مراکز بهداشت و ستاد ملی کرونا در سطح شهر ارتباط دو سویه ای برقرار کند.

1399/10/30
22:51:35
0.0 / 5
1231
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
تولیدو