سازمان حمایت اعلام كرد

ارسال بیشتر از ۱۵۴ هزار پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات

ارسال بیشتر از ۱۵۴ هزار پرونده تخلف اقتصادی به تعزیرات

به گزارش تولیدو در هفت ماهه سال جاری ۸۵۸ هزار و ۹۵۷ فقره بازرسی در مورد كالاها و خدمات اولویت دار توسط بازرسان سازمانهای صمت در سرتاسر كشور انجام شده است كه منجر به تشكیل ۳۸ هزار و ۵۹۳ فقره پرونده شده است.به گزارش تولیدو به نقل از وزارت صمت، در هفت ماهه سال جاری ۱۵۴ هزار و ۱۱۳ فقره پرونده برای واحدهای متخلف اقتصادی تشکیل شده و جهت رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
در همین راستا، روزانه به صورت متوسط در استان تهران ۴۳۳ بازرس در چارچوب ۲۱۶ تیم بازرسی مشغول بازرسی از واحدهای متخلف اقتصادی هستند.
همچنین در هفت ماهه سال جاری ۸۵۸ هزار و ۹۵۷ فقره بازرسی در مورد کالاها و خدمات اولویت دار توسط بازرسان سازمانهای صمت در سرتاسر کشور انجام شده است که منجر به تشکیل ۳۸ هزار و ۵۹۳ فقره پرونده شده است.
تاکنون بیشتر از ۷۳۰ هزار انبار و محل نگهداری کالا شناسایی و در سامانه جامع انبارها ثبت شده است. در این راستا سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نسبت به تهیه و تدوین شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا ذیل الزامات سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری و نگهداری کالا اقدام نموده است.
بر اساس جمع بندی گزارش عملکرد بازرسی و نظارت سازمان های صمت استان های سراسر کشور از تاریخ ابلاغ شیوه نامه تابحال بیشتر از ۱۰۰ هزار و ۸۷۵ مورد بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا صورت گرفته که منجر به تشکیل ۲۱۲۶ فقره پرونده و ارسال به اداره کل تعزیرات حکومتی شده است.


منبع:

1399/09/02
09:52:04
5.0 / 5
1131
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
تولیدو