از سوی شركت بازرسی كیفیت؛

جزئیات كیفیت انواع خودرو های داخلی و مونتاژی منتشر گردید

جزئیات كیفیت انواع خودرو های داخلی و مونتاژی منتشر گردید

به گزارش تولیدو گزارش ارزشیابی كیفی خودرو در شهریور ۹۹ توسط شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران منتشر گردید.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، گزارش ارزشیابی کیفی خودرو در شهریور ۹۹ توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر گردید.
در این بخش از گزارش که به وضعیت کیفیت خودرو های سبک پرداخته، آمده است: خودرو های در رده ۳ قیمتی دو محصول مونتاژی کرمان موتور یعنی JAC_S۵ و JAC_S۳ سه ستاره کیفی به دست آورده اند. در این سطح قیمتی همینطور دو محصول دیگر مدیران خودرو یعنی تیگو ۵ و MVM X۳۳S هم حضور دارند که تیگو ۵ سه ستاره کیفی را نصیب خود کرده است. در سطح ۴ قیمتی پژو ۲۰۷ و پژو ۲۰۷SD، دنا پلاس توانسته اند هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آورند.
محصولاتی مانند رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و دنا و همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند. در این سطح قیمتی، سمند تولیدی در سایت تبریز، پژو پارس اتوماتیک تولیدی در سایت های کرمانشاه، تهران، خراسان، فارس، مازندران و پژو پارس تولیدی در خودروسازی فردا ( سایت ایران خودرو در سمنان که توسط بخش خصوصی اداره می شود) همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند.
سطح قیمتی پنج هم از محصولات تولیدی خودروسازی سایپا تشکیل شده است. در این سطح قیمتی، کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا ۲ سایپا، ساینا و تیبای سایپا سیتروئن قرار دارند که تمام خودرو ها ۳ ستاره کیفی را کسب کرده اند.
جدول سطوح کیفی خودرو های گروه سبک-بخش سواری

جدول مقایسه سطوح کیفیت-گروه سبکمنبع:

1399/08/05
23:02:13
5.0 / 5
1332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تولیدو