هفتمین قرعه كشی عرضه محصولات سایپا انجام شد

هفتمین قرعه كشی عرضه محصولات سایپا انجام شد

تولیدو: قرعه كشی هفتمین طرح عرضه محصولات سایپا امسال با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد.


به گزارش تولیدو به نقل از مهر به نقل از سایپا، در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا در مجموع ۱۷۹ هزار و ۶۰۵ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۱۷۲ هزار و ۸۰۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.
در قرعه کشی امروز ۴۰ هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب شده و ۴۰ هزار نفر نیز بعنوان رزرو انتخاب شدند تا در صورتیکه منتخبان نتوانستند ثبت نام خودرا تکمیل کنند، جایگزین شوند.
نکته حائز اهمیت در این طرح استقبال گسترده مشتریان از خودرو شاهین سایپا بود، به شکلی که برای خرید این محصول ۵۶ هزار و ۳۵۹ متقاضی ثبت نام کردند که از این میان ۵۴ هزار و ۳۵۳ نفر حائز شرایط بودند. در این طرح ۸ هزار شاهین برای تحویل به مشتریان در نظر گرفته شده بود.
در این طرح ۴ هزار دستگاه خودرو کوییک.آر (دو رنگ) عرضه می شود که ۲ هزار دستگاه از آن با تریم قرمز خواهد بود. علاوه بر این ۴۵۰۰ دستگاه ساینا. اس، ۴۵۰۰ دستگاه کوییک معمولی، ۵۵۰۰ دستگاه ساینا معمولی، ۶۵۰۰ دستگاه تیبا، ۴ هزار دستگاه تیبا ۲ و ۳ هزار دستگاه وانت ۱۵۱ نیز عرضه می شود.
اسامی افراد منتخب در این طرح، بعد از تائید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا (پنجشنبه) اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1399/06/20
11:40:18
5.0 / 5
1686
تگهای خبر: تولید , خرید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
تولیدو