به دلیل شیوع كرونا صورت گرفت

تغییر زمان برگزاری جایزه ملی لجستیك و زنجیره تأمین

تغییر زمان برگزاری جایزه ملی لجستیك و زنجیره تأمین

به گزارش تولیدو برگزاری دومین دوره جایزه ملی لجستیك و زنجیره تأمین كه در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می شد به علت انتشار كرونا ویروس به اسفندماه جاری موكول شد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، دکتر بهروز کریمی، دبیر جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در اینباره اظهار داشت: با جلسات هم اندیشی که در کمیته اجرایی برای برگزاری دومین دوره این جایزه داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که با عنایت به شیوع کرونا و وجود شرایط خاص در کشور، زمانبندی برگزاری دومین دوره جایزه را از مهر ۹۹ به اسفند ۹۹ منتقل نماییم که با عنایت به مشخص تر شدن وضعیت، متعاقبا زمان دقیق آن اطلاع رسانی خواهد شد.
کریمی اضافه کرد: از خصوصیت های دومین دوره جایزه، تاکید بر فعال کردن سایر بخش ها همچون نمایشگاه، فعال شدن سطوح سه ستاره و چهارستاره تقدیرنامه و برنامه هایی در جهت توانمندسازی ارزیابان است. بهره گیری از تجربیات دوره گذشته و هم تکیه بر نقش پررنگ کمیته علمی برای بسط مدل در سایر رسته های مرتبط همچون اهداف این دوره خواهد بود.
دبیر جایزه عنوان کرد: برنامه های آتی در مورد فراخوان شرکت کنندگان در بخش های مختلف جایزه و هم تربیت ارزیاب ها از راه تارنمای این جایزه در دسترس قرار خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: خوشبختانه در نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین در مهرماه ۱۳۹۸، تعداد ۲۰ شرکت حضور داشتند که ۴ شرکت تقدیرنامه و ۱۲ شرکت موفق به دریافت گواهینامه شدند. نگاه ویژه این جایزه، پیوند موثر بین استارتاپ ها و صنعت بوده است که با مشارکت ۴۲ استارتاپ و انتخاب ۶ استارتاپ برتر در اولین دوره جایزه نمود داشته است.1399/02/08
14:33:58
5.0 / 5
2811
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
تولیدو