توزیع شكر، برنج و روغن تنظیم بازاری از شنبه بعلاوه قیمت

توزیع شكر، برنج و روغن تنظیم بازاری از شنبه بعلاوه قیمت

تولیدو: مدیركل توزیع و فروش شركت بازرگانی دولتی ایران از توزیع شكر، برنج و روغن تنظیم بازاری ویژه ماه رمضان از روز شنبه 30 فروردین در فروشگاه های زنجیره ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره بار و تعاونی های محلی آگاهی داد.حجت براتعلی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه هرسال در مقاطعی خاص خصوصاً ماه مبارك رمضان كه حجم تقاضا در بازار بالاتر می رود كارگروه تنظیم بازار برنامه های ویژه ای برای توزیع اقلام اساسی دارد، اظهار داشت: امسال هم مانند سنوات قبل اقلامی در بازار توزیع می شود كه این اقلام خوراكی ویژه ماه رمضان شامل برنج، روغن، شكر، مرغ، گوشت قرمز منجمد و خرما است و سه قلم از آنها یعنی برنج، روغن و شكر تحت پوشش شركت بازرگانی دولتی ایران هستند.

وی افزود: برنج، روغن و شكر هر یك به میزان ۵۰ هزارتن و در مجموع ۱۵۰ هزارتن در اختیار شبكه مصرف همه استانها قرار داده می شود و از ۳۰ فروردین این كالاها در همه شبكه های مصرف قابل بهره برداری و توزیع است.

این مقام مسئول در شركت بازرگانی دولتی ایران افزود: قیمت روغن توزیع شده در احجام مختلف همان قیمت های مصوبی است كه در سایت سازمان حمایت وجود دارد و برای مصرف كنندگان نیز قابل مشاهده می باشد. همین طور قیمت برنج هندی مرغوبی كه توزیع می شود نیز حداكثر كیلویی۸۰۰۰ تومان است. البته این امكان وجود دارد كه كمتر هم ارائه شود. قیمت شكر توزیعی نیز در بسته های یك كیلوگرمی با برچسب تنظیم بازار ۵۹۰۰ تومان است.

مدیركل توزیع و فروش شركت بازرگانی دولتی ایران افزود: شبكه های توزیع این اقلام نیز فروشگاههای زنجیره ای، اصناف منتخب، میادین میوه و تره بار و تعاونی های سراسری محلی هستند.

وی با اشاره به اینكه شبكه های مصرف به هر میزانی كه به اقلام نیاز داشته باشند، قابل تامین است، اظهار داشت: از اول اسفند تا كنون طرح های ویژه اختتام سال در شبكه های مصرف در حال اجرا می باشد و این ۱۵۰ هزارتن ویژه ماه رمضان نیز به طرح های قبلی اضافه شده است.

منبع:

1399/01/29
23:11:44
5.0 / 5
3703
تگهای خبر: اصناف , بازار , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
تولیدو