اعطای تخفیف در نمایشگاه اینوتكس برای ۵ دسته از فناوران

اعطای تخفیف در نمایشگاه اینوتكس برای ۵ دسته از فناوران

تولیدو: از طرف دبیرخانه نمایشگاه اینوتكس 2020 بمنظور حضور نوآوران و ارائه دستاوردهای فناورانه، برای 5 دسته از نوآوران تخفیف هایی را در نظر گرفته شده است.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، دبیرخانه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتكس ۲۰۲۰ بمنظور پشتیبانی از حضور نوآوران و فناوران و ارائه دستاوردهای نوآورانه تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است.
این تخفیف ها مشمول پنج گروه از شركت كنندگان شامل "استارتاپ های محصول محور"، "شركت های دارای فناوری جدید"، "ایرانیان غیر مقیم"، "پارك های فناوری" و "شتابدهنده های عضو مركز شتابدهی نوآوری" خواهد شد.
استارتاپ های محصول محور به مدلول استارتاپ هایی كه مبادرت به ساخت یا ارتقای یك محصول فناورانه كرده اند و هدف آنها از حضور در اینوتكس، معرفی این محصول یا بازاریابی بمنظور فروش بیشتر آن است. «شركت های دارای فناوری جدید» نیز به مدلول شركت هایی هستند كه می خواهند برای نخستین بار از تكنولوژی جدید خود در نمایشگاه اینوتكس رونمایی كنند.
این دسته از فناوری ها، محصولاتی هستند كه تابحال به بازار ارائه نشده اند و نخستین بار در نمایشگاه اینوتكس معرفی خواهند شد. محصولاتی كه بعنوان نمونه یا "پروتو تایپ" ساخته شده باشند، درصورتی كه دارای TRL بالای ۶ باشند، می توانند از این حمایت بهره مند شوند.
شركت كنندگان در اینوتكس ۲۰۲۰ برمبنای نوع هویت و ثبت نام خود، به سه روش "كانترهای استارتاپی: استقرار در یك وجه از كانترهای سه وجهی اینوتكس"، "غرفه های اشتراكی: مطابق با فایل راهنمای ثبت نام" و "غرفه های اختصاصی: غرفه هایی كه برمبنای متراژ مورد نیاز مخاطب به او تحویل داده می شود"، می توانند در نمایشگاه حضور پیدا كنند.
شركت های دانش بنیان در صورت ارائه گواهینامه حضور در نمایشگاه و فاكتور پرداختی، امكان دریافت ۷۰ درصد از هزینه های شركت در نمایشگاه را از صندوق نوآوری و شكوفایی دارند.
منبع:

1398/12/13
13:50:18
5.0 / 5
3749
تگهای خبر: بازار , شركت , فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
تولیدو