توسط شركت آذویكو

شیوه واگذاری 746 دستگاه خودرو ام جی 360 تشریح شد

شیوه واگذاری 746 دستگاه خودرو ام جی 360 تشریح شد

تولیدو: مدیر فروش شركت صنعت خودرو آذربایجان، شیوه واگذاری 746 دستگاه خودروی ام جی 360 را تشریح نمود.


به گزارش تولیدو به نقل از مهر، رضا ظروفیان، مدیر فروش شركت صنعت خودرو آذربایجان اظهار داشت: طبق مدارك ارائه شده به مراجع ذیصلاح، شركت صنعت خودرو آذربایجان از شروع همكاری با شركت سایك موتور چین و باتوجه به مجوزهای پیش فروش ستاندن شده از وزرات صمت، خرید قطعات منفصله تولیدی به میزان تعداد پیش فروش شده را انجام داد؛ ولی متأسفانه به سبب همزمانی با اعمال محدودیت تحریم ها تنها قادر به انتقال ۲۱۵۴ دستگاه قطعات منفصله خودرو ام جی ۳۶۰ در مراحل مختلف زمانی تا اختتام فروردین ماه سال ۹۸ به كشور شد.
وی اضافه كرد: تعداد ۱۴۰۸ دست از این قطعات بعد از طی مراحل تولید، تكمیل و به مشتریان تحویل داده شد. اما متأسفانه باتوجه به محدویت های یاد شده امكان تولید و تكمیل تعداد ۷۴۶ دستگاه از این خودرو ها كه در آخرین محموله های واصله به كشور وارد شده بود به سبب نقصها عمده و ساختاری فراهم نشد.
ظروفیان در ادامه ضمن اشاره به نظارت دقیق تعزیرات حكومتی بر روند تولید و تخصیص این ۷۴۶ دستگاه خودرو باقی مانده، گفت: مقرر شد تا شركت بمنظور صیانت از حقوق خریداران و مطابق با نوبت های ثبت شده در سیستم فروش، مبادرت به تخصیص این خودرو ها كرده و با نظارت كامل تعزیرات حكومتی تهران خودرو های ناقص روند تكمیل را طی كرده و به خریداران محترم تحویل شوند.
وی در ادامه اضافه كرد: عملیات اطلاع رسانی و دعوت از مشتریان با نظارت مستقیم تعزیرات و طبق شرایط ابلاغی و بر طبق اسناد مثبوت در سیستم فروش صورت خواهد گرفت.
مدیر فروش شركت صنعت خودرو آذربایجان، اظهار نمود: تامین نقصها خودرو های مذكور مسأله ای زمان بر بوده و تامین قطعات ناقص به صورت تدریجی و در شرایطی خاص انجام و وارد مجموعه تولیدی می شود.
ظروفیان درانتها اضافه كرد: شركت صنعت خودرو آذربایجان با اقتدار به فعالیت خود ادامه می دهد و به زودی اخبار خوشی در خصوص معرفی و جایگزینی محصولاتی با كیفیت به اطلاع عموم خواهد رسید كه به جهت كیفیت بالای آن قطعاً" رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.


منبع:

1398/11/15
23:28:05
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: تولید , خرید , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تولیدو