جدیدترین نرخ طلا، سكه و ارز

جدیدترین نرخ طلا، سكه و ارز

تولیدو: جدیدترین نرخ طلا، سكه و ارز در بازار امروز چهارشنبه 6 آذرماه را در این خبر بخوانید.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۳۵۰ هزار تومان (۷۸ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و ۲۷۰ هزار تومان (۴۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز) است.
همین طور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۲۶۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز)، ربع سكه یك میلیون و ۴۳۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) و سكه یك گرمی به قیمت ۸۶۰ هزار تومان (۱۰ هزار تومان كاهش نسبت به دیروز) به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۰ هزار و ۹۹۷ تومان (۴۹۹۷ تومان افزایش نسبت به دیروز) و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۴۵۵.۱۵ دلار است.
منبع اعلام این قیمت ها اتحادیه طلا و جواهر تهران است.

نوسان قیمت در معاملات ارزی
اما خرید ارز در بانك ها امروز با افزایش قیمت همراه بود.
امروز (چهارشنبه) قیمت خرید ارز در بانك ها افزایش یافت؛ بطوریكه هر دلار تا ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان و یورو ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شد.
این در حالیست كه در روز گذشته قیمت دلار ۱۲ هزار و ۵۰ تومان و هر یورو تا ۱۳ هزار و ۲۸۰ تومان بود كه نشان دهنده رشد حدود ۲۰۰ تومانی در هر دو نوع ارز است.
اما در نرخی كه صرافی های مجاز بانكی برای معاملات ارزی زدند، قیمت تا حدی كاهشی بوده است؛ قیمت خرید دلار ۱۲ هزار و ۱۵۰ و فروش آن ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام گردید كه در هر دو مورد حدود ۱۰۰ تومان نسبت به روز گذشته كاهش داشت.
در مورد معامله یورو در صرافی های مجاز بانكی نیز كاهش ۱۰۰ تومانی مشهود است و قیمت خرید آن ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان و فروش ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام گردید.
در این میان ارز مسافرتی كاهش قیمت نداشته و حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت خورد كه در هر صورت نسبت به یورو در بازار قیمت بالاتری دارد.
ارز مسافرتی برای سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع برای هر نفر ۵۰۰ یورو و در سایر كشورها ۱۰۰۰ یورو اختصاص پیدا می كند.
منبع:

1398/09/07
12:12:58
5.0 / 5
5379
تگهای خبر: بازار , خرید , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
تولیدو