یك مقام مسئول اعلام كرد:

امكان دریافت نماد الكترونیك در كمتر از چند ساعت

امكان دریافت نماد الكترونیك در كمتر از چند ساعت

به گزارش تولیدو رئیس مركز توسعه تجارت الكترونیك اظهار داشت: متقاضیان دریافت نماد اعتماد الكترونیك، بزودی می توانند به جای چند روز انتظار، تنها ظرف چند ساعت، نماد خویش را دریافت نمایند.


به گزارش تولیدو به نقل از صدا و سیما، علی رهبری اظهار داشت: فرایند صدور نماد اعتماد الكترونیك قبل از این كارشناس محور بود و كارشناسان پس از نوبت دهی مدارك، مجوزهایی را كه صاحب سایت باید تهیه می كرد، مشخص كرده و متقاضی با اسكن مدارك و ارسال آن و تطبیق مدارك ازجانب كارشناسان امكان فعالیت پیدا می كردند. وی اظهار داشت: طرحی در دست اجراست كه این فرایند به صورت كاملا سیستمی اجرا شود تا متقاضی برای دریافت نماد الكترونیك زمان كمتری را از دست بدهد. رهبری اضافه كرد: مقرر است تا از این پس سیستم به صورت خودكار (اتوماتیك) اسنادی را كه برای فعالیت در فضای مجازی در هر دسته ای باید عرضه شود به متقاضی اعلام نماید و متقاضی بعد از بارگذاری این مدارك و تطبیق در عرض دو تا سه ساعت نمادی را كه باید ۳ تا ۴ روز برای دریافت آن زمان می گذاشت دریافت كند.
رئیس مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: بدین سان متقاضیان زمان كمتری را برای دریافت نماد اعتماد الكترونیك از دست خواهند داد و می توانند وقت بیشتری برای انجام فعالیت اقتصادی خود داشته باشند.

1398/08/18
15:11:21
5.0 / 5
4600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
تولیدو