وزیر صنعت اعلام كرد؛

بدون نظر بخش خصوصی تصمیم نخواهیم گرفت، تورم بخشنامه ها را كم كردیم

بدون نظر بخش خصوصی تصمیم نخواهیم گرفت، تورم بخشنامه ها را كم كردیم

به گزارش تولیدو وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاكید بر اینكه هیچ مدیری در این وزارتخانه، حق تصمیم گیری بدون نظر بخش خصوصی را نخواهد داشت، اظهار داشت: تورم بخشنامه ها تا حد ممكن در سال جاری، كم شده است.به گزارش تولیدو به نقل از مهر، رضا رحمانی امروز یكشنبه ۱۴ مهر ۹۸ در مراسم شروع به كار شوراهای حل اختلاف تخصصی واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی اظهار داشت: حضور بخش خصوصی در تمامی عرصه های اقتصادی، امروز یك لزوم به حساب می آید و بر این اساس وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ تصمیمی را بدون مشورت با بخش خصوصی اتخاذ نخواهد كرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: با طراحی راهكارهای مقابله با تحریم تلاش كرده ایم هر اقدامی را كه در عرصه تولید، شامل صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد را تسهیل نماییم و تورم بخشنامه ها را تا حد ممكن كاهش دهیم.
وی خاطرنشان كرد: همه مدیران موظف می باشند در تصمیم گیری های خود رونق تولید را لحاظ كرده و هیچ تصمیمی را بدون مشورت فعالان اقتصادی انجام ندهند. این در شرایطی است كه در بعضی فرآیندها امكان دارد اختلافی درخلال تجار و تولیدكنندگان با قوه قضاییه به وجود آید كه بر این اساس شورای حل اختلاف به صورت تخصصی این مورد را بررسی و تسهیل خواهد نمود.
رحمانی با اشاره به اینكه قوه قضاییه تجربیات گرانبهایی در عرصه شوراهای حل اختلاف دارد، تصریح كرد: به دنبال تسهیل امور تولید هستیم و قوه قضاییه هم بعنوان یك از ركن های كمك و صیانت از تولید در این میان وارد شده و شوراهای تخصصی حل اختلاف صنعتی و معدنی را راه اندازی كرده است.
وی اضافه كرد: امضای تفاهم نامه میان وزارت صنعت و قوه قضاییه می تواند گام موثری در رونق تولید باشد. ضمن اینكه مركز امور شوراهای قوه قضاییه متعهد شده تا همكاری لازم را با صنعتگران و معدن كاران داشته باشد.


1398/07/15
12:22:06
5.0 / 5
4714
تگهای خبر: اقتصاد , تورم , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
تولیدو