قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه

به گزارش تولیدو بازار طلا و ارز اولین روز كاری هفته جاری را در شرایط متفاوتی شروع كردند. درحالی كه در بازار طلا و سكه، قیمت هر سكه نسبت به شنبه هفته گذشته نزدیك به ۲۵۰ هزار تومان كاهش داشته است، امروز نرخ دلار در مقایسه با آخرین قیمت ها در هفته گذشته افزایش پیدا كرد.


به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و ۱۴۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۳۹۸ هزار و ۴۴۷ تومان قیمت دارد.
امروز سكه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و ۵۰ هزار تومان داد و ستد می شود. این در شرایطی است كه قیمت نیم سكه دو میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، ربع سكه یك میلیون و ۳۹۰ هزار تومان و سكه گرمی ۹۵۰ هزار تومان است.
همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۴۲۶ دلار رسیده است.
دلار چند؟
امروز نرخ دلار در مقایسه با آخرین قیمت ها در هفته گذشته افزایش یافت.
به گزارش تولیدو به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (۲۹ تیر) قیمت دلار را نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در بانك ها كه در روز چهارشنبه ۱۱ هزار و ۳۱۴ تومان بود، امروز ۱۱ هزار و ۳۶۲ تومان خریداری شد.
شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۷۵۴ تومان می خرند كه قیمت این ارز هم افزایش داشته است.
هر پوند انگلیس هم امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۴ هزار و ۲۲۲ تومان خریداری می شود.
ارز مسافرتی ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۳ هزار و ۳۹۶ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان می رسد.
نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان افزایش دادند؛ به صورتی كه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان می خرند و ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان می فروشند كه نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان افزایش یافته است.1398/04/29
18:21:36
5.0 / 5
4700
تگهای خبر: بازار , بانك مركزی , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
تولیدو