آمادگی ایتالیا برای همكاری با قطعه سازان ایرانی

آمادگی ایتالیا برای همكاری با قطعه سازان ایرانی

تولیدو: نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو(Autopromatec 2019)با حضور32كشور و بیشتر از 1500شركت كوچك و متوسط در زمینه تولید قطعات و خدمات بعد از فروش خودرو در بلونیای ایتالیا شروع به كار كرد.به گزارش تولیدو به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در این رویداد بین المللی یك هیأت ایرانی به سرپرستی محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت متشكل از اصغر مصاحب معاون صنایع كوچك سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران، امیرحسین قناتی مدیركل صنایع خودرو و نیرو محركه وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعضای انجمن صنایع همگن قطعات خودرو، نماینده نظام مبادلات پیمانكاری فرعی ایران و بیشتر از ۳۰ تولید كننده از كشور ایران حضور دارند.
در روز نخست این رویداد بین المللی، هیأت ایرانی در دیدارهای مختلفی با نمایندگان دولت محلی امیلیا رومانیا، رئیس انجمن قطعه سازان ایتالیا و رئیس نمایشگاه اتوپروموتك شركت كرد كه مهم ترین دستاورد آن، توسعه روابط قطعه سازان دو كشور بود و در این زمینه پیشنهاد شد قطعه سازان دو طرف، محصولات تولیدی و نیازهای متقابل خودرا به صورت تهاتری تهیه نمایند.
نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو اتوپروموتك برای نخستین بار در سال ۱۹۵۶ تحت عنوان نمایشگاه بین المللی در رم شكل گرفت. در سال ۲۰۰۵ وقتی كه نمایشگاه اتوپروموتك بخش محصولات جدید مانند لوازم یدكی، قطعات و اجزا و خدمات خودرو را نمایش داد، نقطه عطف این نمایشگاه با نمایش خدمات بعد از فروش شكل گرفت.
این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ میزبان Autopromotec EDU و عرصه ای جهت بررسی دقیق تر بازار خدمات بعد از فروش خودرو در سطح بین المللی است كه در ضمن ۴ روز بیشتر از ۲۰ نشست در آن برگزار می گردد و بالغ بر ۱۰۰ سخنران از شركت های تجاری بین المللی، شركت های مشاوره و رسانه ها در آن سخنرانی می كنند.
این رویداد تمركز خودرا بر مبتكرانه ترین جنبه های فنآوری در صنعت خودرو كه توجه خاصی به سوژه فنآوری اطلاعات و ارتباطات در وسایل نقلیه دارد، قرار داده است.
بخش های مختلف نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو اتوپروموتك عبارت اند از: كارخانجات، تجهیزات و ابزار، كارگاه آموزشی تعمیر خودرو، تعمیر بدنه وسایل نقلیه، برق كاری وسایل نقلیه، عمده فروشی تایر خودرو، واسطه های فروش خودرو، بخش خدمات سرویس خودرو، كارواش و مراكز تعمیر وسایل نقلیه، و همین طور ماشین آلات، تجهیزات، مواد اولیه و محصولات فروش و تعمیر تایر، ماشین ها و تجهیزات لازم برای پیاده كردن موتور و تعمیر و سوار كردن مجدد، قطعات یدكی و اجزا خودرو.
نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو (Autopromatec 2019) از ۲۲ لغایت ۲۶ می در شهر بلونیای ایتالیا در حال برگزاری است.


منبع:

1398/03/04
21:47:19
5.0 / 5
4357
تگهای خبر: آموزش , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
تولیدو