فروش فوق العاده در 60 واحد صنفی اراك شروع شد

فروش فوق العاده در 60 واحد صنفی اراك شروع شد

تولیدو: اراك - مدیر بازرسی اتاق اصناف مركز استان مركزی اظهار داشت: فروش فوق العاده در 60 واحد صنفی اراك با هدف تامین اقلام پرمصرف نوروزی شروع شد.


مهدی سعیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: اقلام مشمول این فروش فوق العاده شامل پوشاك، پروتئین، آجیل و خشكبار، كیف و كفش و خواروبار است.
وی اظهار نمود: برنامه فروش فوق العاده در اراك تا 15 فروردین سال جدید ادامه دارد.
مدیر بازرسی اتاق اصناف مركز استان مركزی اظهار نمود: عرضه كالای با كیفیت ایرانی در این فروش فوق العاده مورد توجه است و اقلام عرضخ شده با 15 درصد تخفیف در اختیار خریداران قرار می گیرد.
سعیدی اظهار داشت: فروش فوق العاده و حراج توسط اصناف در ایام پایانی سال منوط به كسب مجوز از اتحادیه های اصناف است و واحد حراج كننده باید مجوز حراج را در دید مشتری نصب كند و نشان قیمت اجناس را بر روی كالاها قرار دهد.
سعیدی ادامه داد: 30 هزار واحد صنفی در اجرای طرح نظارت خرید نوروزی در اراك توسط 16 تیم، بازرسی می گردد.
وی اظهار نمود: داشتن پروانه كسب، نصب نشان قیمت كالا، مطابقت قیمت خرید با فروش و میزان درصد سود همچون موارد نظارتی است كه توسط بازرسان در این طرح بررسی می گردد.
مدیر بازرسی اتاق اصناف مركز استان مركزی اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط واحدهای صنفی در هنگام خرید، موارد را با شماره 124، 3820 و اتاقك های مستقر در میدان های شهر اراك به اطلاع بازرسان برسانند.
12 اتاق اصناف، 187 اتحادیه صنفی، 52 هزار واحد صنفی با اشتغال 55 هزار نفر در استان مركزی فعال است.
6991/3075


1396/12/17
20:33:44
5.0 / 5
4642
تگهای خبر: اصناف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
تولیدو