معاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با حضور در شهرستان بافق:

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شرکتی موفق در عرصه معدن است

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شرکتی موفق در عرصه معدن است

به گزارش تولیدو، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را شرکتی موفق در عرصه معدن دانست و اظهار داشت: این شرکت می تواند شرکتی پیشرو و شتابدهنده در عرصه معدنی باشد.


به گزارش تولیدو به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، علیرضا عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته به همراه حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و تعدادی از معاونین و مدیران از نمایشگاه دستاوردهای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق بازدید نمود.
او بعد از بازدید از نمایشگاه و در جریان قرار گرفتن روند اجرای فعالیت ها در شرکت سنگ آهن اظهار داشت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران یکی از بزرگترین شرکت های معدنی کشور شمرده می شود که همیشه نیازمند برنامه ریزی های دقیق و مدون، مدیریتی کارآمد و پیشران و همکاری و هماهنگی بین تمامی بخش های مجموعه است. عسگریان با تأکید بر این که در شرکت ها، تنها مدیرعامل مسؤول پیشبرد اهداف نیست اضافه کرد: تمامی نیروها در پیشرفت و توسعه شرکت خود نقش دارند. او با اعلان اینکه شرکت سنگ آهن از معدود شرکت های بین نسلی است اظهار داشت: با شفاف سازی طرح ها و نظارت بر کارهای اجرائی در آنها باید از سرمایه ها حفاظت نماییم. وی به موضوع سرمایه گذاری نیز اشاره ای کرد و اظهار داشت: برای توسعه و رسیدن به یک آینده روشن، نیازمند سرمایه گذاری های قوی در عرصه معدن هستیم که امیدواریم این سرمایه ها در استان یزد، استانهای مجاور و حتی در کشور شناسایی شده و با تامین مالی اهداف توسعه ای به خوبی پیش رود. معاون وزیر با تأکید بر این که شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شرکتی موفق است که می تواند پیشرو و شتاب دهنده باشد اشاره کرد: این شرکت می تواند در یک برنامه سه ساله تمامی ظرفیتهای خودرا به خوبی پیدا کند. عسگریان در آخر اشاره کرد: اگر برنامه ای عملی، مدون، ترکیبی و چند جانبه داشته باشیم و به درستی سرمایه گذاری نماییم می توانیم امیدوار باشیم که در آینده پشتوانه ای قویتر از نفت خواهیم داشت.


منبع:

1402/08/21
09:13:33
5.0 / 5
150
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان تولیدو
تولیدو