بابایی كارنامی در صحن مجلس:

فاطمی امین ناکارآمداست

فاطمی امین ناکارآمداست

نماینده مردم ساری در مجلس اظهار داشت: علل ناکارآمدی وزیر صمت کاملاً مشخص است و سوال ما از هیئت رئیسه مجلس آن است که چرا طرح استیضاح این وزیر را اعلام وصول نمی کند؟به گزارش تولیدو به نقل از مهر، علی بابایی کارنامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس طی تذکر شفاهی عنوان کرد: در ماده ۲۲۱ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح وزرا آمده «در صورتی که درخواست استیضاح وزیری بیشتر از ۱۰ امضا در مجلس داشته باشد، باید بلافاصله در صحن مجلس اعلام وصول شده و مورد رسیدگی قرار گیرد».
وی افزود: سوال بنده آن است که چرا استیضاح بعضی از وزرا همچون وزیر صمت در مجلس اعلام وصول نمی شود؟ سه ماه است که نمایندگان طرح استیضاح فاطمی امین را به هیئت رئیسه عرضه کرده اند اما هنوز این مورد اعلام وصول نشده و در هیئت رسیده مانده است.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس باید به وظایف نظارتی خود عمل کند و نمایندگان به هیچ وجه از حقوق ملت ایران به علت گرانی خودرو و اوضاع اسفبار اقتصادی کوتاه نمی آیند. علل ناکارآمدی وزیر صمت کاملاً مشخص است اما نمی دانیم که هیئت رئیسه مجلس چرا طرح استیضاح وی را اعلام وصول نمی کند؟
عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده مبحث حقوق کارگران دولت را پیگیری می کنم و از هیئت رئیسه مجلس هم می خواهم این مورد را با جدیت دنبال کند.

1401/02/28
13:46:13
5.0 / 5
157
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
تولیدو